Zajistěte si nejnovější legislativní novinky pro rok 2024 v ABRA GEN!

Zajistěte si nejnovější legislativní novinky pro rok 2024 v ABRA GEN

Vážení uživatelé systému ABRA GEN,

s nadcházejícím příchodem roku 2024 bychom vám rádi připomněli, jak důležité je udržovat váš informační systém v souladu s nejnovějšími legislativními změnami. Chceme vás informovat, že abyste mohli využívat veškeré výhody nových právních předpisů, je nezbytné aktualizovat váš ABRA GEN na nejnovější verzi.

Pro zajistění plynulé integrace nových legislativních opatření do vašeho systému bude nutné zakoupit roční licenční podporu. Tato podpora vám nejen umožní přístup k nejnovějším aktualizacím, ale také poskytne odbornou pomoc a servisní služby pro případné dotazy či problémy.

Věříme, že investice do licenční podpory přinese značné výhody vaší organizaci a umožní vám plně využívat potenciálů systému ABRA GEN.

Nezapomeňte, že udržování aktuální verze systému ABRA GEN zajišťuje nejen soulad vaší organizace s aktuálními právními normami, ale také minimalizuje rizika a zvyšuje efektivitu práce.

Kontaktujte naši zákaznickou podporu a získejte více informací o možnostech roční licenční podpory pro váš systém ABRA GEN.

Přejít nahoru