O nás

Vítejte na stránce společnosti AVAPA, spol. s r.o. – vašeho certifikovaného partnera pro implementaci, servis a poradenství informačního systému ABRA Gen.

Naše historie

Společnost AVAPA byla založena dne 10. září 2008 s cílem poskytovat komplexní služby v oblasti informačních systémů. Od samého počátku se zaměřujeme na implementaci, servis a poradenství v rámci informačního systému ABRA Gen.

Hlavní činnosti

Implementace ABRA Gen:
Jsme odborníky na implementaci informačního systému ABRA Gen. Naši specialisté se věnují detailnímu nastavení systému podle potřeb vaší společnosti, abyste mohli plně využívat jeho potenciál.

Servis a podpora:
Náš tým servisních techniků je tu pro vás, aby zajistil plynulý chod ABRA Gen. Poskytujeme pravidelný servis, aktualizace a rychlé řešení případných problémů.

Poradenství:
S dlouholetými zkušenostmi v oblasti informačních systémů vám poskytujeme odborné poradenství. Pomáháme vám efektivně využívat ABRA Gen pro dosažení maximální produktivity.

 

Certifikovaný partner ABRA Software

Jsme hrdí na naši úzkou spolupráci se společností ABRA Software. Jako Certifikovaný partner máme přímý přístup k nejnovějším informacím, školením a aktualizacím, což nám umožňuje poskytovat našim klientům vždy aktuální a kvalitní služby.

Kontaktujte nás

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak vám můžeme pomoci s informačním systémem ABRA Gen, neváhejte nás kontaktovat.

Adresa sídla společnosti

AVAPA, spol. s r.o.

Jateční 2690/34b
301 00 Plzeň

IČ 28034171
DIČ CZ28034171
ds:

tel. 377260549, 603411908
email: avapa@avapa.cz

Přejít nahoru